Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.

На уроці з історії України будуть розглядатись етапи Української революції, причини війни, рушійні сили, союз з Кримським ханством, основні події 1648-1649 рр., Зборівський трактат 1649р., Військо Запорізьке, генеральний уряд, генеральні старшини, Адам Кисіль, основні події 1651-1653 рр., битва під Берестечком, Білоцерківський договір 1651 р., союз з Молдовою, Слобожанщина, союз з Московським царством, війна 1654-1656 рр., союз з Трансильванією і Швецією, здобутки, портрети, пам’ятки та дати. Продовжувати читання Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.

Українські землі у складі Речі Посполитої в першій половині XVII ст.

На уроці з історії України будуть розглядатись українські землі у складі Речі Посполитої в першій половині XVII ст., героїчні походи П.Г. Сагайдачного, відновлення православної ієрархії, статті для заспокоєння руського народу, Києво-братська колегія, Куруківська угода, Тарасова ніч, Переяславська угода, ординація війська запорізького, причини поразок повстань, наслідки та значення повстань, золотий спокій. Продовжувати читання Українські землі у складі Речі Посполитої в першій половині XVII ст.

Українські землі у складі Речі Посполитої в другій половині XVI століття

На уроці з історії України будуть розглядатись українські землі у складі Речі Посполитої в другій половині XVI століття, Люблінська унія, запровадження кріпацтва, реєстрове козацтво, Берестейська унія, православні брацтва та Похід I. Продовжувати читання Українські землі у складі Речі Посполитої в другій половині XVI століття

Головна
НМТ/ЗНО
Спеціальності
НТУ "ХПІ"